Сьогоднішня зустріч із представниками влади - лити водичку вони вміють, але ми чекаємо реальної роботи, а не пустих слів...

Опубліковано Христею Петришин Вівторок, 12 березня 2019 р.
Новини

На Рожнятівщині люди вийшли на протест

Сьогодні 12 березня в Рожнятівському районі люди вийшли на протест відносно стану доріг в напрямку населених пунктів Вербівка, Петранка, Красне та Камінь.

До людей приїхали і представники влади голова Рожнятівської районної ради Василь Рибчак та заступник голови райдержадміністрації Андрій Тринчук.

Мешканці вище зазначених сіл наголосили, що чекають до 15 квітня,але готуються робити наступний крок до обласних чиновників.

Відео із протесту опублікувала  Христина Петришин у спільноті Рожнятівські вісті у мережі Фейсбук, підписавши: “Сьогоднішня зустріч із представниками влади – лити водичку вони вміють, але ми чекаємо реальної роботи, а не пустих слів…”

Із коментарів під дописом:

“Ну і до чого договорилися…майдан треба було проводити в кожному селі…і всю владу пропускати через граблі…а то начальники не знають ні прав ні обовязків….як такі люди можуть керувати?????”

“Як небуло дороги так і не буде!!!!”

“Вже роки обіцяють.і нічого не роблять”

“я і на своїй машині їжджу і мене серце болить коли їду по ,,бездоріжжю,,бо ми її купили за власні кошти вона мені з неба не впала.”

 

Коментарі (0)

Залишити коментар

Ваша електронна адреса буде прихована. Обов'язкові поля позначені *

Рожнятівські Вісті

Всі права захищено © 2018 РОЖНЯТІВСЬКІ ВІСТІ - rv24.if.ua

Підписуйтесь!